+370 685 00002

Laimingi žmonės. 8 tvirto tarpusavio ryšio receptai!

Rent-bmw.lt - Straipsniai

Kaip dažnai sutinkate išties laimingą zmogų? Ar visada gatvėje pastebite laimingą porelę, kuri praeina pro jus stipriai susikabinusi rankomis? Ar džiugina tai, kad puikiai sutardamas su kolega ar partneriu, pasiekiate dar geresnius rezultatus?

Būtent stiprus abipusis ryšys tarp žmonių tampa jų glaudaus bendravimo, santuokos, ar partnerystės priežastimi. Kiekviena pora, kiekviena draugystė turi savo laimės ir puikaus sutarimo receptą.

Meilės dienos proga renginių vedėjas Olegas Korsakas ir vestuvinio transporto paslaugų specialistas Garis Serbul pakalbino savo draugus bandydami nustatyti tas tikrąsias priežastis, kurios taip suartina ir padaro žmones išties laimingus.

 

Receptas Nr 1. „Jie gerbia vienas kitą ir niekada neina miegoti laikydami pyktį vienas ant kito”.

Laimingos, ilgai kartu gyvenančios poros pastebi, kad tai yra viena svarbiausių stiprios santuokos tasyklių.  Jei vis dėlto dienos metu jus susipykote, arba tarp jūsų įvyko konfliktas – niekada neneškite jo kitai dienai su savimi. Bendrauk, spręsk, ieškok kompromisų, bet atleisk už tai dar prieš eidamas miegoti, nes kitą dieną gali būti per vėlu ir neigiamos emocijos gali viską sugriauti.

Būtent taip reagavo pakalbinta Gitana Sabaitytė, sužinojusi apie “sesksualinio priekabiavimo” skandalą, susijusį su jos širdies draugu, žinomu skulptoriumi Mindaugu Tendziagolskiu. Tokia žinia trumpam jų subalansuotą gyvenimą apvertė aukštyn kojomis. Bet pasitikėjimas savo vyru, diskusija ir metai praleisti kartu, greitai grąžino viską į savo vėžes – o tas netikėtas įvykis tapo tiesiog geru stipraus tarpusavio ryšio pavyzdžiu.

Gitana Sabaitytė ir Mindaugas Tendziagolskis: - „Mūsų pažintis užsimezgė vienoje šventėje. Šių metų birželį bus mūsų draugystės 5-metis. Mūsų laimės pagrindinis receptas - pagarba vienas kitam”.

 

Receptas Nr 2. „Jie turi bendrus interesus ir laikui einant tie interesai perauga į kažką dar labiau reikšmingo, kas dar labiau suartina.”

Bendri inreresai – viena svarbiausių priežasčių, kuri suartina žmones. Dėl to laimingoms poroms būdinga dažnai ieškoti dar daugiau naujų bendrų pomėgių, veiklų, temų pokalbiams. Tai dar labiau suartina ir garantuoja nepakartojamą laiką, praleistą kartu!

Nors pakalbintos gerai žinomos seserys - drabužių kūrėjos Jūrate ir Justina Ieva Steponavičiūtės prisipažino esančios laimingos santykiuose, bet jų bendri pomėgiai dar labiau suartino jas kaip seseris. Pasak jų, jos yra labai panašios, tačiau kartu ir skirtingos, todėl jų santykiuose galima išvysti visą spalvų paletę įvairiausių emocijų.

Jūratė ir Justina Ieva Steponavičiūtės: - „Norint pastatyti laimingus santykius, visų pirma, reikia mylėti. Mylėti ne tik save, bet ir kitą. Meilė gali pasireikšti labai įvairiai: supratingumu, mokėjimu išklausyti, atleisti, nesavanaudiškumu, netgi nesutarimais.“

 

Receptas Nr 3. „Jie pasitiki vienas kitu, nei ka mažiau ne pačiu savimi“.

Pasitikėjimas – yra tvirtų ir ilgalaikių santykių pamatai. Kai esi tikras dėl savo partnerio, visada žinai, kad juo galėsi pasikliauti bet kokioje gyvenimiškoje situacijoje, net ir pačioje netikėčiausioje. Būtent nepasitikėjimas vienas kitu, peraugęs į paranoją, dažnai tampa populiariausia skyrybų priežastimi. Kai prasideda abejonės, įtarimai, šilti jausmai labai greitai nuvysta. O stipriai mylintys vienas kitą žmonės, jokiomis aplinkybėmis nepatikės tuo, kas gali sugriauti jų laimę, kurią jie kartu statė daug metų.

Restorano "Meatbusters" savininkas Maksimas ir Indira: - „Laimingi santykiai pagal mus yra - meilė, pagarba vienas kitam, pasitikėjimas, bendri pomėgiai, dažnos kelionės, geras humoro jausmas.“

 

Receptas Nr 4. „Jie džiaugiasi vienas kito sėkme labiau nei savo, o savo jausmus parodo ne tik žodžiais bet ir veiksmais“.

Ši priežastis garantuoja ilgus ir lamingus metus, praleistus kartu. Mokėjimas didžiuotis savo partneriu, džiaugtis jo veikla, jo rezultatais, jo pergalėmis sukelia dar stipresnius jausmus iš partnerio pusės. Juk niekas taip nesuartina, kai „mano ir tavo“ tampa „mūsų“, ir pergalės ir nesėkmės, kurias išgyveni kartu.

Pakalbinti mados ekspertė Milda ir žinomas kaip „Dj Groovy“ Giedrius Savickai yra puikus veiklios ir meniškos poros pavyzdys, kurių bendras gyvenimas turėjo visa spalvų gamą, bet tai tik labiau sustiprino jų santuoką!

Milda ir Giedrius Savickai: - „Laimingos meilės receptas yra suvokimas, jog „aš” keičiasi į „mes”. Tuomet ir mintys „ar man taip geriau/patogiau?” keičiasi į „ar mums taip geriau/patogiau?”. Slopinamas Ego. Mylėkite vienas kitą ne tik žodžiais, bet darbais!“

 

 

Receptas Nr 5. „Jie gerbia vienas kito jausmus net tada, kai tai padaryti atrodo labai sunku“

Tai priežastis, kuri išsaugo santykius ilgus metus. Jokiu būdu nereikia visada su viskuo sutikti, bet būtent pagarbus požiūris į savo partnerio nuomonę formuoja pagarbią partnerio nuomonę Jūsų paties atvžvilgiu.

Kiek kartų paprasta frazė „suprantu, ką Tu jauti“ išsaugojo poras nuo nesusipratimų ir konfliktų.

Gerbk savo artimo žmogaus jausmus ir jie ne kartą sugrįš Tau bumerangu!

 

Renginių vadovė Aliona ir Nikolajus: - „Visada santykius reikia stengtis iškelti aukščiau savo norų, kaprizų ar principų. Reikia gebėti suprasti vienas kitą, pasitikėti ir ieškoti bendrų sprendimų."

 

Receptas Nr 6. „Jie keliauja, praleisdami daug laiko kartu ir pažinodami dar daugiau pasaulio spalvų, kartu ir save.“

Ne vieną kartą girdėjome frazę – „draugą kelionėje pažinsi“. O laimingiems santykiams – kelionės yra tiesiog stiprybės eliksyras. Juk kelionės – tai naujos spalvos, tai naujos pažintys, nauji išbandymai, nauja patirtis – o visa tai, kas išgyventa kartu, dar labiau sustiprina tarpusavio ryšį, o vėliau tampa spalvotais prisiminimais ir  įdomiomis istorijomis prie jaukių namų žydinio.

Blogerė Darja ir renginių organizatorius Kamil Chusnutdinovai jau praktiškai įžengė į lektuvą, kai buvo pakalbinti. Jie ir šį kartą išsiruošė į tolimą kelionę. Juk švęsti meilės dieną reikia kartu, ir ten, kur šilta!

 

Darja ir Kamil Chusnutdinovai: - „Kartu esame jau 12 metų ir žinome, kad santykiuose yra svarbiausia gerbti, klausytis ir išgirsti vieną kitą. Tačiau apart viso šito, egzistuoja kažkoks neaprašomas jausmas, privečiantis norėti būti kartu nepaisant visko. Ko gero jis ir yra meilė.“

 

Receptas Nr 7. „ Jie niekada nenustoja išmintingai stebinti maloniomis smulkmenomis“.

Ar teko susimąstyti, kad didelę laimę dažniausiai sudaro milijonas smulkmenų?! Būtent dėl tų priežasčių įsimylėjėliai ir po ilgų metų kartu naudoja šį triuką, kuris be jokių abejonių savo partnerio nepaliks abejingu. Net paprasti žodžiai  „aš Tave myliu“,  pasakyti visiškai be priežasties gali būti geriausia dienos dovana!

Įžymios fotografės Anos Rosso ir jos vyro Pavelo santuoka yra puikus tokių santykių pavyzdys. Savo meilės istorijoje, kuri prasidėjo prieš daug metų Paryžiuje, jie nei vienai dienai nenustoja maloniai stebinti vienas kitą.

Ana Rosso ir Pavelas: - „Vyrai turi užkariauti moterį, o moterys turi vėliau tai palaikyti. Laimingų santykių receptas = moters išmintis + vyro meilė.“

 

Receptas Nr 8. „Jie į viską reaguoja su humoru ir tuo pačiu palaiko vienas kitą, kai kartais atrodo, kad išeities nebėra“.

Seniai įrodyta, kad juokas ir teigiamos emocijos ne tik prailgina gyvenimą, bet ir sustiprina santykius. Juk nuoširdus juokas yra viena laimės sudedamųjų. Svarbiausia, kad juokeliai neperaugtų į sarkazmą, nes pašaipos veda tik prie konfliktų ir tampa nusivylimų priežastimi.

Garis Serbul su kolega Olegu Korsaku begalę kartų sprendė pačius netikėčiausius klausimus ir neabėjoja tuo, kad teisingas sprendimas visada prasideda nuo gero pokšto, kuris gali nuginkluoti bet kokio lygio problema!

Garis Serbul ir Olegas Korsakas: - „Jei šiandien privertei kažką nusišypsoti, reiškia diena praėjo ne veltui“.